English Lithuanian
  • Sviestmedžio aliejus

Prekės kodas: 2002

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

text_location Gana

€4.90

Vitellaria paradoxa

Nerafinuotas, šalto spaudimo, ekologiškas Soil association sertifikuotas

Šis aukščiausios kokybės sviestmedžio (taukmedžio) aliejus iš Ganos gaunamas rankomis atrenkant, rūšiuojant ir kruopščiai apdorojant sviestmedžio riešutus. Mūsų sviestmedžių aliejus yra malonios kreminės konsistencijos, todėl itin mėgiamas klientų ir naudojamas grynas vietoj kremo.

Sviestmedžio aliejus  pasižymi begale gydomųjų savybių, todėl yra nepamainoma odos priežiūros priemonė. Drėkinantis sviestmedžio aliejaus poveikis naudingas visiems odos tipams, ypač sausai odai. Nuo senų senovės Afrikoje vertinamas dėl regeneruojančių savybių. Sviestmedis naudojamas suminkštinti ir drėkinti išsausėjusią, sudiržusią, nudegusią, sudirgintą ar kitaip pažeistą kūno odą. Sviestmedžių aliejus grynas naudojamas vietoje veido, rankų ar kūno kremo, taip pat kaip drėkinantis lūpų balzamas.

Sviestmedžio aliejus naudojamas raukšlių ir strijų prevencijai, bėrimų, dermatitų, egzemų gydymui, kaip plaukų aliejus, atstatantis pažeistus išsausėjusius plaukus ir maitinantis galvos odą.

Pats geriausias kremas kūdikių odelei drėkinti, saugoti nuo iššutimų, idealiai tinka apsaugoti veiduką, lupytes nuo šalčio ar išsausėjimo.

Savo tėvynėje, Afrikoje, garsėja priešuždegiminėmis savybėmis, juo gydomi sausgyslių patempimai, reumatiniai skausmai. Natūralus sviestmedžio aliejus turi net iki SPF6 UV apsaugą.

Šalto spaudimo būdu išgaunamas sviestmedžio aliejus neturi sąlyčio su vandeniu ar ugnimi, dėl to išlieka visos naudingosios savybės. To rezultatas – unikalus gamtos produktas. Dėl savo kietesnės konsistencijos (palyginti su tradiciniu būdu išgaunamu sviestmedžio aliejumi) labiausiai tinka  gausiai maišyti su kitais aliejais ir naudoti gaminant biokosmetiką. Tačiau puikiausiai galite naudoti net gryną. Jei mėgstate minkštesnį sviestmedžio aliejų ir naudojate jį gryną, laikykite aliejų šiltai, kad jis lengvai patirptų ir lengviau teptųsi.

Kilmės šalis: Gana

Vienas iš metodų, kuris leidžia apytiksliai išsirinkti reikalingą pirštinių dydį.
Atminkite, kad nėra dviejų vienodų rankų.
-pirštinės plotis matuojamas plačiausioje pirštinės dalyje (ties delno viduriu).
-pirštinės ilgis matuojamas nuo pirštinės dydžiojo piršto viršūnės iki užlenkto atraito apačios.

Matavimo dydis yra Jūsų apytikslis pirštinių dydis.

Moteriškos
Dydis6.5 (S)7 (M)7,5 (L)8 (XL)8.5 (XXL)
Ilgis ±3 mm24 cm24.5 cm25 cm25.5 cm26 cm
Plotis ± 3 mm8 cm8.5 cm9 cm9.5 cm10 cm
Vyriškos
Dydis9.5 (XS)10 (S)10.5 (M)11 (L)11.5 (XL)
Ilgis ±3 mm24 cm24.5 cm25 cm25.5 cm26 cm
Plotis ± 3 mm9.5 cm10 cm10.5 cm11 cm11.5 cm
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink