English Lithuanian Pусский
  • Edukacinis žaidimas 18 viename
  • Edukacinis žaidimas 18 viename
  • Edukacinis žaidimas 18 viename
  • Edukacinis žaidimas 18 viename
  • Edukacinis žaidimas 18 viename
Akcija - 14%
Pristatymas 1-3 d. d.

Prekės kodas: GR0081134

Turimas kiekis: Pristatymas per 2-3 darbo dienas

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €2.07

Naudojama automatinė etiketė 3 - pagal sandėlio būseną
€12.69 €14.76

Šį puikų rinkinį sudaro 18 skirtingų žaidimų: jojimas su kliūtimis, visur , 9 vyrų Morisas, amerikietiškas futbolas, žąsis, mandži, šaškių kelias, kosmoso rizika, šachmatų traukinys, beisbolas, ludo, šachmatai, backgammon, šaškės, kinietiškos šaškės, gyvatės ir kopėčios, lenktynės, F1 lenktynės.

Į komplektą įeina:
- 8 abipusės plokštės (18 cm x 19 cm)
- magnetinė šachmatų - šaškių lenta (19 cm x 19,5 cm), kuri yra kaip dėžutė žaidimo figūrėlėms ir kauliukams.
- Šachmatų figūrėlės (32 vnt)
- Figūrėlės (22)
- mėlynos figūrėlės (4 vnt)
- geltonos figūrėlės (6 vnt)
- žalios figūrėlės (6 vnt)
- raudonos figūrėlės (6 vnt)

Jojimas su kliūtimis - nugalėtojas yra žaidėjas, kuris pirmasis padeda savo figūrėlę paskutiniame laukelyje. Bet saugokitės, kelias bus su daugybe sunkumų ir kliūčių.

Visur - nugalėtojas yra žaidėjas, kuris pirmasis padeda savo figūrėlę paskutiniame laukelyje.Bet saugokitės, kelias bus su daugybe sunkumų ir kliūčių.

9 vyrų Morisas - žaidimo tikslas yra palikti varžovą su mažiau nei trimis figūrėlėmis arba, kaip šaškėse, nebebus galima atlikti jokio veiksmingo ėjimo.

Amerikietiškas futbolas - žaidimo tikslas yra padėti kamuolį (figūrėlę) į varžovo teritoriją.

Žąsis - tikslas yra kuo greičiau pereiti prie lentos galo. Jums reikia išvengti nesėkmės ir bandyti pasiekti gąlą sėkmingai.

Mandži - nugalėtojas yra žaidėjas, kuris pirmasis padeda dvi figūrėles į vidurį.

Šaškių kelias - laimi žaidėjas, kuris pirmasis padeda dvi figūrėles į vidurį. Žaidėjai juda pagal laikrodžio rodyklę. Jie taip pat gali naudoti trumpesnį kelią - rodykles, kurios leis jums judėti aplink lenta pėstininkai tos spalvos.

Kosmoso rizika - žaidėjas gali tyrinėti planetas, vertingiausias ir didžiausias saulės sistemas įdomiose kelionėse.

Šachmatų traukinys - žaidėjai dėlioja savo figūrėles lentoje pagal išdėliotą tinklą. Laimi tas žaidėjas, kuris pirmasis pasiekia paskutinį lentos lauką.

Beisbolas - žaidime svarbu rinkti taškus ir trukdyti varžovams. Komandos žaidžia pakaitomis. Viena iš jų puola ir bando rinkti taškus, o kita trukdo. Tada vaidmenys keičiasi.

Ludo - tai tradicinis kinų žaidimo nauja versija, taisyklės išlieka tos pačios.
Nugalėtojas bus tas, kuris pirmas padės visas savo figūrėles į namus.

Šachmatai - žaidimas vyksta 64 langelių lentoje (8x8), naudojant figūrėles pagal jų galimus ėjimus. Skirta dviems žaidėjams.

Backgammon - žaidime reikia eiti figūrėlėmis pagal trikampius išdėliotus lentoje. Laimi asmuo, kuris pirmasis pašalina visas savo šaškes nuo lentos.

Šaškės - žaidimo tikslas yra nukirsti visas priešininko figūras.

Kinietiškos šaškės - žaidimas 2 ar 3 žaidėjams žvaigždės formos lentoje. Nugalėtojas yra pirmasis perkėlęs visas savo figūrėles į priešingą žvaigždės pusę.

Gyvatės ir kopėčios - mesti kauliuką ir eikite pagal skaičius į priekį lentoje. Jei atsistojate ant lauko su kopėčiomis, lipate į viršų, jei užlipate ant laukelio su gyvatės galva, nusileidžiate ten, kur veda gyvatės uodega.

Lenktynės - tradicinis, paprastas labai gerai visiems žinomas stalo žaidimas. Laimėtojas yra tas, kuris greičiausiai pasiekia finišo liniją.

F1 lenktynės - laimi žaidėjas, kuram geriausiai sekasi mesti kauliukus ir pirmasis pasiekęs finišo liniją (paskutinis laukas lentoje). Kelyje žaidėjai turi įveikti daug sunkumų ir kliūčių.

Vienas iš efektyviausių būdų mokytis yra per žaidimus.
Stalo žaidimai, kortos ir kiti žaidimai plečia intelektą, gebėjimą veiksmingai išreikšti save ir dalintis savo norais ir žiniomis su kitais žmonėmis. Žaidimas yra puikus būdas smagiai praleisti laiką kartu su šeima ir draugais.

Rinkinys supakuotas į labai gražios spalvos dėžutę, puikiai tinka dovanai.

Informacija
REKOMENDUOJAMA mergaitei;berniukui;uniseks
REKOMENDUOJAMAS AMŽIUS 8 +
SERTIFIKATAS CE
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink